HARMONOGRAM  FINAŁÓW  IGRZYSK WIEDZY U KOŚCIUSZKI

5 MARCA 2020r.

10.30 – 11.00 – rejestracja uczestników finałów (czytelnia )

11.00 – 11.45

11.45 – 12.30

12.30 – 13.00

13.00 – 13.30

13.45 – 14.30


Harmonogram I edycji konkursów przedmiotowych
dla uczniów szkół podstawowych „Igrzyska Wiedzy u Kościuszki” 2019/2020



W razie pytań prosimy o kontakt z koordynatorem konkursu:

p. Dorota Byrka

mail: d.byrka@losycow.pl

Tel.: 600279674


Regulaminy poszczególnych konkursów

Finaliści poszczególnych konkursów

FANTASTYCZNA LITERATURA” lista finalistów II edycji Międzyszkolnego Konkursu Literackiego
Lp Nazwisko i imię Szkoła
1. Urbańska Martyna Zespół Szkól w Perzowie
2. Doruch Kornel Zespół Szkól w Perzowie
3. Kuberski Mateusz SP nr 2 Syców
4. Gania Katarzyna Zespół Szkól w Perzowie
5. Gonera Hubert Zespól Szkól w Twardogórze
6. Handzelewicz Filip SP Mąkoszyce
7. Sobczyk Franciszek Zespół Szkól w Perzowie
8. Snopek Aleksandra Zespół Szkól w Perzowie
9. Kula Anna Zespół Szkól w Perzowie
10. Pawełka Zuzanna Zespół Szkól w Perzowie
11. Maury Maciej SP Mąkoszyce
12. Potoniec Maciej SP Miłowice
13. Mazurkiewicz Weronika SP nr 2 Syców
14. Biskup Kacper SP Mąkoszyce
15. Spólna Aleksandra SP Stradomia Wierzchnia

„GLOBUS” lista finalistów konkursu geograficznego

Lp Nazwisko i imię Szkoła
1. Piras Mateusz SP Drołtowice
2. Gadmski Jan SP nr1 Syców
3. Bilska Kamila SP nr 2 Twardogóra
4. Matusiak Mikołaj SP nr 2 Twardogóra
5. Orlikowska Katarzyna SP nr 2 Twardogóra
6. Byrka Małgorzata SP nr1 Syców
7. Homiński Antoni SP Mąkoszyce
8. Hejmej Jakub SP Stradomia Wierzchnia
9. Sutuła Marcel SP Kobyla Góra
10. Niwa Miłosz SP Międzybórz
11. Kowalek Oliwia SP Parzynów
12. Froniewski Paweł SP nr 2 Twardogóra
13. Szybiak Julia SP nr 2 Twardogóra
14. Badagliacca Alessandro SP nr 2 Twardogóra
15. Dryzd Jan SP nr 2 Twardogóra
16. Jachnicki Dawid SP nr 2 Twardogóra
17. Jelewski Karol SP nr 2 Twardogóra
18. Jesionka Nikodem SP nr 2 Twardogóra
19. Pająk Julia SP nr 2 Twardogóra
20. Staszak Hanna SP Międzybórz

„BIOLOGICZNA PASJA” lista finalistów konkursu biologicznego

Lp Nazwisko i imię Szkoła
1. Byrka Małgorzata SP nr 1 Syców
2. Powroźnik Amelia SP nr 1 Syców
3. Ladra Martyna SP nr 1 Syców
4. Peter Zofia SP nr 1 Syców
5. Czarnasiak Hanna SP Dziadowa Kłoda
6. Kochan Anna SP Kobyla Góra
7. Błażejewski Mateusz SP Kobyla Góra
8. Antczak Kinga SP Mąkoszyce
9. Gadomski Jan SP nr 1 Syców
10. Urban Natalia SP nr 1 Syców
11. Gabryś Iga SP Kobyla Góra
12. Filipiak Nikola SP Kobyla Góra
13. Gania Katarzyna SP Perzów
14. Lenort Bartosz SP Dziadowa Kłoda
15. Jabłońska Jagoda SP Dziadowa Kłoda
16. Gazda Nadia SP Dziadowa Kłoda
17. Wypchło Magdalena SP Kobyla Góra
18. Wesołowska Katarzyna SP Kobyla Góra
19. Matecki Mikołaj SP Dziadowa Kłoda
20. Kowalski Maciej SP Dziadowa Kłoda
21. Świtoń Anna SP Dziadowa Kłoda
22. Maras Lena SP nr 1 Syców
23. Tatarek Marcelina SP nr 1 Syców
24. Nowak Kinga SP nr 1 Syców
25. Koniarska Kaja SP Drołtowice
26. Cichoń Adrian SP Miłowice
27. Snopek Aleksandra SP Perzów
28. Janus Oliwia SP Dziadowa Kłoda
29. Olech Samanta SP Dziadowa Kłoda

1. starcie – arytmetyka”  lista finalistów konkursu matematycznego

Lp Nazwisko i imię Szkoła
1. Plata Michał SP nr 2 Syców
2. Urban Natalia SP nr 1 Syców
3. Peter Zofia SP nr 1 Syców
4. Bogusławski Oskar SP nr 2 Twardogóra
5. Filipiak Bartosz SP nr 2 Twardogóra
6. Stróżyk Judyta SP nr 2 Syców
7. Piotrowicz Krzysztof SP Bukowina Sycowska
8. Dybul Dawid SP 1 Syców
9. Hoffmann Michał SP 1 Syców
10. Byrka Małgorzata SP 1 Syców
11. Urbański Paweł SP 1 Syców
12. Kuźmicz Hanna SP 1 Syców
13. Cichoń Adrian SP Miłowice
14. Dryka Agnieszka SP nr 2 Twardogóra
15. Fronieski Paweł SP nr 2 Twardogóra
16. Matusiak Mikołaj SP nr 2 Twardogóra
17. Szybiak Julia SP nr 2 Twardogóra
18. Niwa Hanna SP nr 2 Twardogóra
19. Budzowski Adrian SP Drołtowice
20. Szymczak Anastazja SP Działosza
21. Jabłońska Nadia SP nr 2 Syców
22. Muzaj Aleksandra SP nr 2 Syców
23. Wójcik Natalia SP nr 2 Syców

„POLIGLOTA”  lista finalistów konkursu z języka angielskiego

Lp Nazwisko i imię Szkoła
1. Rachwał Wojciech SP nr 2 Syców
2. Gadomski Jan SP nr 1 Syców
3. Homiński Antoni SP Mąkoszyce
4. Talaga Aleksander SP nr 1 Syców
5. Tokarska Maja SP Międzybórz
6. Żal Paweł SP nr 2 Syców
7. Pietrzak Weronika SP Drołtowice
8. Maury Maciej SP Mąkoszyce
9. Maras Lena SP nr 1 Syców
10. Lenort Bartosz SP Dziadowa Kłoda
11. Byrka Małgorzata SP nr 1 Syców
12. Karkoszka Bartosz SP Międzybórz
13. Powroźnik Amelia SP nr 1 Syców
14. Pietrzak Wiktoria SP Drołtowice
15. Skorupa Jakub SP nr 2 Syców

„POLIGLOTA”  lista finalistów konkursu z języka niemieckiego

Lp Nazwisko i imię Szkoła
1. Menzel Viktoria SP Perzów
2. Muzaj Aleksandra SP nr 2 Syców
3. Gadomski Jan SP nr 1 Syców
4. Herbeć Hanna SP nr 2 Syców
5. Mazurkiewicz Weronika SP nr 2 Syców
6. Byrka Małgorzata SP nr 1 Syców
7. Peter Zofia SP nr 1 Syców
8. Urban Natalia SP nr 1 Syców